Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android Stáhnout

Skauti Napajedla - Středisko Jerry Hodného Napajedla

Podrobnější informace k táboru

přidáno před 9 měsíci

Odevzdávání kufrů a ostatní batožiny proběhne v pátek 12.7. od 17 do 18 hodin na klubovně na Jiráskové (veškeré věci nám odveze na tábor Avia)
Pokud máte možnost, uvítáme přebytky z vašich domácích zásob či zahrádek (zavařeniny, marmelády, ovoce, zeleninu..), prosím nic nekupujte.

Odjezd na tábor: v sobotu 13.7. v 7:30 na vlakovém nádraží v Napajedlích. V den odjezdu budeme vybírat kartičku pojišťovny a papír o bezinfekčnosti s datem podpisu 13. 7.!(viz.přih­láška) Na tábor jedeme ve skautských krojích (pokud máš). S sebou svačinku a pití na sobotu – bude až večeře, protože tábor si musíme s dopomocí postavit, proto si nahoru do kufru nachystej věci vhodné pro stavbu tábora.

Návštěvní den pro rodiče je v neděli 21.7. po obědě. Prosíme rodiče, aby nejezdili v jiný den a nenarušovali tak chod tábora! Tábor se nachází v CHKO (zákaz vjezdu), proto prosíme, abyste nechali auta v Karolince u kostela nebo u školy a udělali si příjemnou procházku. Návrat z tábora: v sobotu 27.7. v 14:18 na vlakové nádraží Napajedla. Zde si můžete vyzvednout své děti, popřípadě se s nimi pěšky přesuneme na klubovnu na Jiráskovou, kde počkáme až do příjezdu kufrů. Kufry a ostatní zavazadla dorazí až v cca 16:30.

Uvítáme vaši pomoc při brigádě na dřevo (červen, upřesníme), stavbě (13. 7.) a bourání tábora (27. 7.).

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na tel.: 607 686 6­06 nebo email kope@skaut.cz. Telefon je zároveň kontaktním číslem na tábor. Pro spojení s vašimi dětmi na táboře doporučujeme napsat dopisy na adresu:

Junácký tábor Napajedla 
 údolí Kobylská

Karolinka 756 05

Těší se napajedelští skauti!