Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android Stáhnout

Skauti Napajedla - Středisko Jerry Hodného Napajedla

Podrobnější informace k táboru

přidáno před 3 měsíci

Odevzdávání kufrů a ostatní batožiny proběhne v pátek 13.7. od 17 do 18 hodin na klubovně na Jiráskové (veškeré věci nám odveze na tábor Avia)

Pokud máte možnost, uvítáme přebytky z vašich domácích zásob či zahrádek (zavařeniny, marmelády, ovoce, zeleninu..), prosím nic nekupujte.

Odjezd na tábor: v sobotu 14.7. v 7:15 na vlakovém nádraží v Napajedlích. V den odjezdu budeme vybírat kartičku pojišťovny a papír o bezinfekčnosti (viz.přihláška)

Na tábor jedeme ve skautských krojích (pokud máš). Přibal si s sebou svačinku a pití na sobotu – bude až večeře, protože tábor si musíme s dopomocí postavit, proto si nahoru do kufru nachystej věci vhodné pro stavbu tábora.

Návštěvní den pro rodiče je v neděli 22.7. po obědě. Prosíme rodiče, aby nejezdili v jiný den a nenarušovali tak chod tábora! Tábor se nachází v CHKO (zákaz vjezdu), proto prosíme, abyste nechali auta v Karolince u kostela nebo u školy a udělali si příjemnou procházku.

Návrat z tábora: v sobotu 28.7. v 14:18 na vlakové nádraží Napajedla. Zde si můžete vyzvednout své děti, popřípadě se s nimi pěšky přesuneme na klubovnu na Jiráskovou, kde počkáme až do příjezdu kufrů. Kufry a ostatní zavazadla dorazí až v cca 16:30.

V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na tel.: 607 686 606. Jedná se o kontaktní číslo do tábora, proto není nutné, aby vaše děti měly u sebe mobilní telefon. Mnohem více doporučujeme korespondenci pomocí dopisů na adresu:

Junácký tábor Napajedla
údolí Kobylská
Karolinka 756 05

Těší se napajedelští skauti!