Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android Stáhnout

Skauti Napajedla - Středisko Jerry Hodného Napajedla

Podzimní prázdniny

přidáno před rokem

„Vydejte se coby osadníci z na­ší přelidněné země osidlovat nové krajiny. Na naši cestu vyrazíme ve středu 25.10. z autobusové zastávky Napajedla spořitelna, kde budeme mít sraz v 16:30. Objevíme nové tajuplné kontinenty, kde nás potkají mnohá překvapení. Poté co si podmaníme novou zemi se 29.10. vrátíme zpět abychom doma podali zprávu o našich objevech. Na zastávku Napajedla spořitelna nás autobus doveze v 11:09.“

Termín: 25. – 29.10.2017

Kde: Skautská základna Lukov

Odjezd: středa 25.10., sraz na autobusové zastávce Napajedla, spořitelna v 16:30
Návrat: neděle 29.10. na autobusovou zastávku Napajedla, spořitelna v 11:09

S sebou: Teplé oblečení na 5 dnů, dobré rozchozené boty, spacák, karimatku, jídlo a pití na cestu, pláštěnku, ešus, 5 brambor, 1 cibule, 1 tavený sýr, jídlo na středeční večeři, buchtu na čtvrteční snídani, druhé boty na přezutí (tenisky), zápisník a tužku, KPZ, šátek, vazačku. Vše sbalit do jednoho velkého batohu.
Cena: 600 Kč

Další podrobnější informace, přihlášky nebo případné změny budou upřesněny na družinovkách.